Menu

O nás

Naše společnost stojí na základech dlouholeté praxe v oboru personálních služeb. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci s uchazeči i klienty. Pomáháme uchazečům s nalezením toho pravého pracovního místa. Využíváme moderní postupy při práci s uchazeči i klienty.

Principy naší práce

Spolupracujeme s mnoha renomovanými a solidními mezinárodními společnostmi z několika regionů České republiky (Liberecký kraj, Praha Východ, Středočeský kraj,…), klientům pomáháme hledat kvalitní a loajální kandidáty a zaměstnance. Kandidátům pomůžeme najít důstojně ohodnocené pracovní místo, pokud nejste spokojeni v současném zaměstnání kontaktujte nás. Náš přístup je osobitý, přátelský a současně profesionální.

Náš tým

Pro oblast personalistiky jsme se rozhodli proto, že je to obor kde můžeme pomáhat lidem, kteří mají o pomoc opravdový zájem. Nejsme veliký tým, ale k práci přistupujeme s o to větší zodpovědností, veškeré osobní údaje uchazečů jsou nás jako v trezoru. Ústní domluva je pro nás závaznou smlouvou.

Naše kancelář

Naše kancelář sídlí přímo v centru Liberce, pokud k nám přijedete automobilem, pohodlně zaparkujete v parkovacím domě, pokud se k nám vydáte městskou hromadnou dopravou nebo meziměstskou dopravou, zastávky jsou od nás cca 1 min. V kanceláři Vás přivítá příjemné prostředí, pohovor bude probíhat u kávy nebo čaje. Nervozitu můžete nechat doma, vše přátelsky probereme.

Pokud Vás zajímá více informací o naší společnost a proč
spolupracovat
s námi, ozvěte se nám!

Kontaktujte nás

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.