Menu

Pro klienty

Naše společnost spolupracuje s mezinárodními společnostmi v oblasti strojírenství, specializujeme se převážně na oblast automobilového průmyslu. Spolupráce je vždy oboustranná, prověřené kandidáty vyhledáváme aktivně. Vaší poptávku s Vámi konzultujeme a analyzujeme její úspěšnost na trhu práce. Klientům předáváme vždy zpracované profily kvalitních a ověřených uchazečů včetně životopisů a doporučení. Samozřejmě jsme schopni na vyžádání získat reference na uchazeče. Vaše potřeby jsou pro nás důležité.

S čím Vám rádi pomůžeme

Recruitment

img

neboli nábor zaměstnanců. Vyhledáváme kvalitní zaměstnance do stálého pracovního poměru podle Vašich představ, šetříme Váš čas i peníze investované během Výběrových řízení.

Zobrazit více

Executive search

img

tedy projekt přímého vyhledání kandidátů na seniorní manažerské pozice nebo odborníků přesně na míru Vašemu přání. Vyžaduje specifické znalosti, zdroje a metody.

Zobrazit více

Assessment centrum

img

 je moderní diagnostická metoda, která zaměstnavateli umožňuje komplexní zmapování schopností uchazečů o pracovní pozici. Kandidáty tak nečeká pouze pohovor a vyplňování psychologických testů, ale i soubor skupinových úloh, někdy zdánlivě nesouvisejících s uvedenou pozicí.

Zobrazit více

Psycho-diagnostika

img

Psychologická diagnostika je soubor metod a postupů zjišťující úroveň vývoje člověka, vlastnosti, jeho aktuální stav, přítomnost symptomů a syndromů, potenciální možnosti dalšího rozvoje.
Pomocí přesných statistických postupů převádíme teorii z jiných oblastí psychologie do podoby, která umožňuje srovnávání uchazečů mezi sebou.

Zobrazit více
#PDF soubor

Strategic Consultancy Agency

  1. Business & Education & Human Resources & Sport

Proč spolupracovat s naší společností?

1/4

Dlouholeté zkušenosti s personalistikou

Problematikou personalistiky se tým AD Employment, s.r.o. začal zabývat již před rokem 2000. Manažer společnosti prošel velice kvalitní praxí automobilového průmyslu. Naše služby se nezakládají pouze na teorii, ale především na získané praxi.

2/4

Profesionální zjištění Vašich potřeb

Spolupráce funguje na základě vzájemné dohody. Domluvíme se na Vašich požadavcích a představách, zkonzultujeme náročnost výběru, sestavíme krátkou objednávku a můžeme začít. V případě Vaší spokojenosti můžeme sepsat smlouvu o dlouhodobé spolupráci.

3/4

Vybereme práci přesně pro Vás

Naší konkurenční výhodou je realizace poptávky na míru, přímé oslovování kandidátů, rychlost a efektivita, rychlý výběr odpovídajících kandidátů k dané poptávce, velmi dobrá orientace ve specifických oblastech automobilového průmyslu.

4/4

Garance

Každému klientovi poskytujeme garance na námi nalezeného kandidáta. Tzn. v případě, že kandidát opustí společnost v době, která spadá do garančního období, naše agentura bezplatně hledá nového člověka, nebo vrací odpovídající podíl odměny. Klient s námi neriskuje.

Pokud Vás zajímá více informací o naší společnost a proč
spolupracovat
s námi, ozvěte se nám!

Kontaktujte nás

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.