Menu

Nabídka pozic

Specializujeme se na pozice v oblasti strojírenství a automobilového průmyslu. Nejčastěji hledané pozice jsou technického zaměření (kvalita, technika, technologie, výroba,...), dále mezi často hledané odvětví patří ekonomické pozice (účetní pozice, HR oddělení, ekonomické pozice) a nemalou část tvoří pozice trainee pozice (BOZP, technické obory, ekonomické obory).

Projektant Elektro – obor Průmyslová automatizace

img

Máte zkušenosti z projektováním v oblasti průmyslové automatizace? , hledáte stabilní a dlouhodobé zaměstnání s možností rozvoje? tak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis a My Vám pomůžeme s celým procesem výběrového řízení u této skvělé pozice.

Město: Liberec
Datum nástupu: 01.02.2021 nebo dohodou
Plat: Dle praxe a zkušeností
Zveřejněno:
Detail nabídky

Quality Engineer

img

Máte zkušenosti z oddělení kvality? Chcete rozvíjet sami sebe? Komunikujete v AJ , pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis.

Město: Mladá Boleslav
Datum nástupu: Ihned
Plat: Dle praxe a zkušeností (40-60.000,- Kč/Měs.)
Zveřejněno:
Detail nabídky

Operations Manager

img

Přední světový výrobce komponentů pro automobilový průmysl hledá nového člena top týmu. Zašlete nám svůj životopis a podpořte tak novou kariéru.

Město: Mladá Boleslav
Datum nástupu: Ihned
Plat: Dle praxe a zkušeností (100-120.000,- Kč/Měs.)
Zveřejněno:
Detail nabídky

PLC - Programátor řídících systémů - Senior

img

Zajímá Vás programování a organizace programátorských prací na PLC Siemens? Máte zkušenosti s vedením rozsáhlých automatizačních projektů? Určitě nám zašlete svůj strukturovaný životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Město: Liberec
Datum nástupu: Ihned
Plat: Dle praxe a zkušeností (40-65.000,- Kč/Měs.)
Zveřejněno:
Detail nabídky

Seřizovač

img

Potřebujete novou jistotu? Staňte se členem přátelského pracovního týmu. Udělejte první krok - zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Město: Hrádek nad Nisou
Datum nástupu: Ihned
Plat: Dle praxe a zkušeností (25-45.000,- Kč/Měs.)
Zveřejněno:
Detail nabídky

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.