Vedoucí logistiky

Město: Hrádek nad Nisou
Datum nástupu: 1.2.2020 nebo dohodou
Plat: Dle praxe a zkušeností
Zveřejněno:

Máte manažerské zkušenosti a vyznáte se v Automotive? Nejste plně spokojen/a na současné pozici? Jste organizačně zdatná osobnost? Hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat do 3 dnů.

Pro více informací o nabízené pozici nás kontaktujte. Pokud máte zájem, přiložte životopis

Kontaktujte nás

Náplň práce:

  • Zpracovává došlé požadavky zákazníků pro zřízení podnikové zakázky,
  • příslušné výrobní oblasti informuje o daných zakázkách a spolupracuje s nimi na plánování výroby,
  • písemně potvrzuje ujednané termíny zákazníkům,
  • sestavuje podklady pro výrobní plánování,
  • dohlíží nad dodržováním dohod popř. termínovaných úkolů (zakázek), dojde-li ke zpoždění, informuje okamžitě vedení společnosti a ostatní oddělení (je-li nutno, i zákazníka),
  • eviduje odevzdané nabídky, objednávky a korespondenci,
  • provádí udělení a potvrzení zakázek, přezkoumání a vysvětlení účetních diferencí v oblasti prodeje,
  • zpracovává veškeré celní formality pro export,
  • vystavuje dodací listy, faktury a spediční zakázky,
  • dokumentuje a opatruje expediční data,
  • dává podnět na zpětné zaslání reklamovaného zboží,
  • působí vhodnými prostředky na podporu jakostního a nákladového vědomí,
  • kontroluje dodržování interních předpisů a zákonných norem v oblasti BOZP, PO a OŽP v rámci dané nadřízenosti.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání a 5 let praxe a obdobné pozici v zahraniční společnosti,
  • komunikační znalosti AJ,NJ,
  • obchodní právo a zpracování smluv,
  • ISO TS 16949; ISO 9001:2015; IAFT 16949:2016,
  • znalost technologie tlakového lití,
  • znalosti Intrastat; FIFO a SAP,
  • komunikační dovednosti a vedení lidí,
  • odolnost proti psychické zátěži,
  • organizační schopnosti a dovednosti,
  • strategie řízení
  • týmová práce.

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení,
  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • 5 týdnů dovolené,
  • roční manažerský bonus,
  • služební auto i k soukromému užívání,
  • další benefity zaměstnanců.

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.