Účetní/ Kontroler

Město: Česká Lípa
Datum nástupu: 1.3.2020 nebo dohodou
Plat: Dle praxe a zkušeností (cca 40- 60 tis.)
Zveřejněno:

Společnost známá v automobilovém průmyslu jako specialista svého oboru rozšiřuje tým. Možná hledáme právě Vás.

Pro více informací o nabízené pozici nás kontaktujte. Pokud máte zájem, přiložte životopis

Kontaktujte nás

Náplň práce:

  • Zpracování měsíčních, ročních uzávěrek,
  • kontrola majetkového účetnictví,
  • kontrola mzdového účetnictví,
  • zpracování podkladů pro DPPO,
  • inventarizace,
  • spolupráce s interními i externími auditory, FÚ, Statistický úřad,
  • zpracování podkladů pro daňová přiznání ( DPH, silniční daň, srážková daň),
  • práce na konsolidaci a přípravě finančního reportingu na měsíční bázi,
  • příprava dalších pravidelných i ad hoc finančních reportů.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ ekonomického směru,
  • AJ na komunikativní úrovni,
  • odborná praxe v oblasti financí a účetnictví,
  • zkušenosti v SAP výhodou,
  • dobré znalosti programů MS Office,
  • analytické myšlení,
  • pečlivost, důslednost a spolehlivost,
  • samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost,
  • znalost IFRS, IAS výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou příležitost v nově vznikajícím závodě mezinárodní společnosti,
  • motivující mzdové ohodnocení,
  • stravenky,
  • jistotu stabilního zaměstnání,
  • 5 týdnů dovolené,
  • přátelský kolektiv,
  • další benefity,
  • notebook,
  • firemní akce.

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.