Menu

Specialista IT

Město: Hrádek n.N.
Datum nástupu: Ihned nebo dohodou
Plat: 40 - 65.000,-
Zveřejněno:

Do nově vznikajícího teamu IT techniků hledáme specialisty. Hledáte v oboru IT práci ušitou na míru? Zkuste to u nás, pozici přizpůsobíme tomu, co umíte a co vás baví :-)

Pro více informací o nabízené pozici nás kontaktujte. Pokud máte zájem, přiložte životopis

Kontaktujte nás

Umíš zajistit provoz a správu firemní IT infrastruktury?

Zejména bychom potřebovali zajistit podporu pro pracovní stanice, tiskárny a další kancelářská zařízení. A také pomoc a podporu jejich uživatelů. K tomu samozřejmě patří zajištění HelpDesku, správa mobilních zařízení a dalších IT aktiv. A zaškolování uživatelů k jejich používání.

Na naší výrobní a logistické hale pak potřebujeme pomoci s podporou chodu logistických a výrobních procesů (SW DCIx, Helios).

Součástí práce IT specialisty je i příprava a řízení IT projektů, jakými jsou opravy, péče o systémy, aktualizace systémů a implementace nových, zálohování dat a jejich migrace). A spolupráce při nákupu IT techniky.

Výše popranou práci rozdělíme v rámci celého týmu podle toho, co komu vyhovuje a co ho baví. Máte tedy šanci získat práci doslova ušitou na míru :-)


Co byste na pozici IT specialista měli umět?

Hledáme specialistu s min. 2letými zkušenostmi s provozem a správou IT infrastruktury s dobrými komunikačními dovednostmi, výbornou orientací v problematice informačních technologií.

Ideální uchazeč by měl mít výborné analytické schopnosti, měl by umět strukturovaně řešit problémy. Hledáme člověka, který je samostatný, když je to potřeba, ale zároveň dobře funguje v týmu. 

Z odborných znalostí je pro nás důležitá znalost MS Windows Server (správa Active Directory, správa aplikací), znalost MS Windows (standardní úkoly podpory pracovních stanic 1. a 2. úrovně) a MS Office. A samozřejmě výborná orientace v problematice počítačových sítí a síťových zařízení.

K dalším požadavkům na vhodného kandidáta patří:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe na obdobné pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Jaké pro vás máme benefity?

  • Zajímavou pracovní pozici s možností osobního rozvoje
  • Zázemí v zavedené společnosti s dlouholetou tradicí,
  • Práci v profesionálním týmu,
  • Dobré finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • další zaměstnanecké benefity.

Zaujala vás nabízená pozice? Dejte nám o sobě vědět! Zašlete CV na info@ademployment.cz nebo zavolejte na tel. 724 542 927.

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.