Menu

Servisní technik

Město: Liberec
Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Plat: Dle praxe a zkušeností (45.000,-)
Zveřejněno:

Jsi praktik s technickým know-how, ale rád bys pracoval jinde než v automobilovém průmyslu? Baví tě cestovat? Nechceš strávit zbytek života zavřený ve výrobní hale? Dej o sobě vědět k nám do AD Employment, máme pro tebe příležitost!

Pro více informací o nabízené pozici nás kontaktujte. Pokud máte zájem, přiložte životopis

Kontaktujte nás

Pro předního evropského výrobce potravinářských a farmaceutických přístrojů hledáme někoho, kdo se vyzná v provádění oprav a údržby strojů. Zvládne samostatně instalovat a uvádět do provozu zařízení u klientů v ČR i v zahraničí. Součástí poskytovaného servisu je i zaškolení obsluhy. 

Výhody námi nabízené pozice jsou: možnost cestovat po ČR i do zahraničí, pestrá práce s možností flexibilní úpravy pracovní doby a individuálním přístupem k zaměstnancům. Práce, při níž budete potkávat spoustu inspirativních lidí, kteří vám pomohou dál růst a zlepšovat se v tom, co děláte. 

Ale nejen to, technici u nás přijímají, vyhodnocují a řeší technické požadavky zákazníků. Samozřejmě mají k ruce další specializovaná oddělení a tým lidí, kteří, jsou připraveni vám pomoci. A protože věříme, že jsou to právě servisní technici, kdo ví, co bude na place potřebovat  a v jakém stavu, mají také na starosti kontrolu a udržování správného stavu zásob a nářadí, aby jim nic nechybělo.


Pro práci servisního technika musíte splňovat:

  • Ukončená SŠ v oboru průmyslový mechanik, mechatronik. Pokud takovou školu nemáte, lze ji nahradit dostatečně dlouhou praxí na podobné pozici.
  • Zkušenosti v oblasti zákaznického servisu jsou velkou výhodou, kterou dovedeme ocenit.
  • Pokud máte vyhl. 50/1978 sb. budeme jen rádi. Totéž platí o zkušenosti s IT a PLC.
  • Schopnost domluvit se v AJ nebo NJ.
  • Znalost práce v MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Hledáme někoho spolehlivého, iniciativního, s vysokým nasazením a ochotného se učit. Samozřejmostí je výborná schopnost komunikovat a pracovat  v týmu.

Tak co? Vydáte se s námi do terénu v zajímavé společnosti ostatních lidí z týmu?

Pošlete nám váš životopis na info@ademployment.cz, nebo zavolejte na tel. 724 542 927!

Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.