Menu

EHS Leader

Město: Hrádek n.n.
Datum nástupu: ihned nebo dohodou
Plat: Dle praxe a zkušeností
Zveřejněno:

Máte zkušenosti s EHS? Hledáte zajímavou, pestrou a dobře ohodnocenou práci? Rádi se podílíte na tvorbě projektů a máte dobrý pocit, když je za vámi práce vidět? Nebojíte se jednání s úřady? Víte, jak hledat nové cesty k úsporám energie? Pro nově otevíranou pozici EHS Leadera ve výrobním závodě hledáme vhodného kandidáta. Dejte nám o sobě vědět!

Pro více informací o nabízené pozici nás kontaktujte. Pokud máte zájem, přiložte životopis

Kontaktujte nás

EHS Leader:

má na starosti zejména kontrolu dodržování právních předpisů týkajících se BOZP, PO a EMS. Pokud je něco jinak, než by by mělo být, navrhuje nápravná opatření. Je odpovědný za zlepšování standardu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v závodě. Samozřejmě v těchto oblastech provádí pravidelné audity a stará se o proškolení a vzdělávání zaměstnanců v příslušných oblastech.

Spolu s nadřízenými pracovníky se podílí na řešení a objasňování pracovních úrazů, skoroúrazů a nebezpečných situací a navrhuje, jak jim předcházet. 

Je zodpovědný za reporting KPI's vedení závodu, za zajišťování tvorby a aktualizace dokumentace BOZP, PO a EMS. Vede jednání s úřady, příslušnými orgány státní správy a samosprávy a příslušnými institucemi.

Ve spolupráci s vedením závodu i manažery jednotlivých oddělení hledá úspory při spotřebě energií, možnosti dotací apod., dle zadání vedení závodu.

Je vedoucím týmu oddělení EHS, který pod jeho vedením zajišťuje všechny úkony a činnosti, které oddělení náleží. Reportuje přímo řediteli závodu / metodicky je veden vedoucím EHS na centrále společnosti.Požadavky:

Hledáme kandidáta s min 3letou zkušeností na obdobné pozici. Vzhledem k situaci s energiemi je důležité, aby byl kandidát proaktivní, byl schopen přinášet úspory, jednat s úřady, vyhledat možnosti dotací atd.

Komunikační jazyk: AJ, NJ výhodou – není nutné
Na dotazy z kontaktního formuláře
odpovíme do 72 hodin

„Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.“

Zásady ochrany osobních údajů ve společnosti AD Employment s.r.o. naleznete zde.